POZNAJ
BRAVO TEAM

Sport Stymuluje! - Bądź najlepszy w tym co robisz!

Opinia Łukasz Fechner

Z zabiegów elektrostymulacji korzystałem zawsze i urządzenie MyoBravo rzeczywiście spełnia moje oczekiwania. Jest małe, poręczne i co najważniejsze efektywne. Od września zaczynam poważne przygotowania do zawodów i MyoBravo będzie idealnym zakończeniem dnia, w sensie regeneracyjnym.
Marcin Łopucki, Mistrz Polski, Mistrz Europy oraz Wicemistrz Świata w Fitness Gimnastycznym. Trener personalny, dietetyk.

Czym jest Bravo Team

CZYM JEST BRAVO TEAM

Logo Bravo Team

Bravo team zrzesza wszystkich ludzi dla których sport odgrywa ważną rolę w życiu. Bez względu na to czy jesteś zawodowcem, czy amatorem, lubisz biegać, pływać czy jeździć rowerem. Grasz w piłkę nożną czy golfa, możesz prowadzić trening z aktywnym wsparciem.

Bravoteam proponuje aktywne wsparcie wysiłku fizycznego z użyciem elektrostymulatorów serii BRAVO. MyoBravo, RehaBravo i DoloBravo to certyfikowane urządzenia medyczne o potwierdzonym działaniu. Elektrostymulatory można stosować zarówno przed treningiem, w przerwach w trakcie treningu, czy po nim. W sytuacjach wyjątkowych elektrostymulacja, może zastąpić tradycyjny wysiłek fizyczny. W przypadku urazów, kontuzji - pomaga w leczeniu i szybkim powrocie do zdrowia. Wykorzystanie w elektrostymulatorach znanej i skutecznej terapii TENS pozwala na pozbycie się bólu różnego pochodzenia bez konieczności zażywania środków farmakologicznych.

Członkowie

CZŁONKOWIE

 

Zawodnicy MMA - Piotr Bagiński z Berserkers team

 

Triatloniści - trener kadry polskiej Adrian Szczepański

Młodzieżowy wicemistrz Polski w szermierce - Oskar Metza

Marcin Łopucki - Mistrz Polski, Mistrz Europy oraz Wicemistrz Świata w Fitness Gimnastycznym. Trener personalny, dietetyk.

Boksy

EFEKTYWNY TRENING

kolarz na szosie o zachodzie słońca

Dowiedz się jak prowadzić trening

więcej

ELEKTROSTYMULATORY

trzy elektrostymulatory

Zapoznaj się z działaniem urządzeń!

więcej

TEAM

kolarz na podium

Poznaj mistrzów i członków Bravo Team!

więcej
AKTUALNOŚCI
Sprawdź co słychać
MyoBravo - rozwiązanie w przypadku kontuzji.

W moje ręce w ostatnim czasie wpadło urządzenie MyoBravo bazujące na elektrostymulacji w wielu zakresach i wielu płaszczyznach. Możliwość skorzystania z niego i przetestowania bardzo mnie ucieszyła gdyż wciąż jeszcze odczuwałem dolegliwość w prawej łydce po naderwaniu mięśnia płaszczkowatego.

MASZ PYTANIE
Chętnie na nie odpowiemy!
(91) 464 56 04
+48 509 970 220
ZAKUP ELEKTROSTYMULATOR
Gwarantujemy szybką dostawę!